Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Hakkımızda

Hakkımızda | Hediyelikbak.com

Hakkımızda Açıklama

2001 yılında Hakan Tasarım adıyla küçük bir ofiste sadece grafik tasarım  hizmeti ile başladığımız reklam sektöründe, siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak sizlere daha kaliteli  ve  ekonomik hizmet sunmak için  teknolojiyi sık sık takip edip ,yenilikleri de ekleyerek  ürün yelpazemizi, her geçen gün  genişlettik.


Öncelikle buton rozet imalatıya başlayan serüvenimizde buton rozet, yaka rozeti, okul rozetleri, önemli gün rozetleri, artık okuyorum rozetleri, atatürk rozetleri ve daha birçok buton rozet çeşitlerinin üretimini sizlere sunarken yeni bir atölye daha açtık. KOKART atölyemizde kokart, saten kokart, yaka kokartı, saten yaka kartı, saten yaka kokartı, siyah matem kurdelesi, anma kurdelesi, siyah cenaze kurdelesi, siyah yaka kurdesi, pembe yaka kurdelesi artık okuyorum kurdelesi ve daha birçok alan için özel görsel tasarımlı yaka kurdele çeşitlerini sizlere üretmekteyiz.

Sizlerin daha keyifli ve güvenli alışverişi için hediyelikbak.com adı altında E-Tİcaret sitemizi kurmamızın mutluluğunu yaşıyoruz.               

Hediyelikbak.com  Bakreklam'ın  markasıdır.

Bizler bu hizmeti  verirken  öncelikli olarak  sağlık koşullarına uygun makine ve malzeme  kullanımı bizim ilk hedefimiz olmuştur. Müşterilerimizi kendi ailemizin bireyleri olarak görüp onların hoşnut ayrılmaları için gerekirse aynı ürünü defalarca yapıp mutlu ayrılmaları için maliyeti gözetmeksizin özverili bir şekilde çalışmak bizim vazgeçilmez değerlerimizdir.    

Paylaşmak İlkemizdir.

En önemlisi paylaşmayı bizler ilke edindiğimiz için imalatımız siz değerli müşterilerimize açıktır. Hangi imalat olursa olsun sizler bu imalat esnasında yanımızda olabilir yapılanları görebilir ve öğrenmek istediğiniz her bilgiye sahip olabilmektesiniz. Ayrıca bu işi amatör olarak ta yapmak isteyen müşterilerimize her türlü desteklerimizi sonuna kadar vereceğimizden kuşkunuz olmasın

Saygılarımızla,

KOKART

Kaliteli Saten Yaka Kokart Üretimi

BUTON ROZET

Baskılı Buton Rozet Üretimi

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.