Kokart | Saten kokart | Yaka Kokartı | Saten Kokart Çeşitleri | Buton Rozetler

Hakkımızda

Hakkımızda | Hediyelikbak.com

Hakkımızda Açıklama

2001 yılında Hakan Tasarım adıyla küçük bir ofiste sadece grafik tasarım  hizmeti ile başladığımız reklam sektöründe, siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak sizlere daha kaliteli  ve  ekonomik hizmet sunmak için  teknolojiyi sık sık takip edip ,yenilikleri de ekleyerek  ürün yelpazemizi, her geçen gün  genişlettik.


Öncelikle Plaket imalatı daha sonra butun rozet imalatı ardından etiket ve isimlik imalatı derken son olarak kokart atölyemizi kurduk,

Sizlerin daha keyifli ve güvenli alışverişi için hediyelikbak.com adı altında E-Tİcaret sitemizi kurmamızın mutluluğunu yaşıyoruz. 

               

Hediyelikbak.com  Bakreklam'ın  markası olup bu isim   altında  hizmet  verdiğimiz  firmamızda  Öncelikli olarak kişiye ve isme  özel hediyeler, İsimlik ve yönlendirme adı altında kapı isimliğikapı tabelaları, plaket, imalatı Lazer Markalama, Copy Center,  Etiket imalatı,  , dijital baskı  ve baskes  olmak üzere altı alanda hizmetimiz devam etmektedir. Özel günler olan sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü, öğretmenler günü   için zengin hediyelik ürün çeşitleri,Oscar ödülü atama, tayin, teşekkür, hizmet anısı, müsabaka, spor, açılış gibi günlerde verilmek üzere kristal plaket, ahşap plaket, gümüş tabak, özel plaket, kazıma plaket, kupa ve madalyon  baskılarını beklemeden aynı gün içerisinde siz değerli müşterilerimize sunmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ayrıca tekstil ürünlerine, seramik ve porselene baskı ,  ahşap, metal baskı, tişört baskısı,  puzzle  baskı, kalemlere isim kazıma metal etiket baskısı, masa isimlikleri, yaka kartları, yaka isimlikleri, kokart, rozet, gibi ürünleri işleme ve baskı yapılmakta olup, fotoğraf baskı alanında da canvas baskı, poster baskı, dekoratif tablolar, çıkartma etiketlersanayi alanına da yardımcı olmak için lazer markalama ve dijital baskı olarak yaptığımız metal etiketler, lazer kazıma etiketler, sticker, ürün etiketleri, ikaz ve yönlendirme levhaları, uyarı levhaları, firmalar için kapı isimlikleri, sadık dostlarımız evcil hayvanlarımızı da düşünerek onlara yakışır tasma isimlik   satışımız mevcuttur.

Sağlığınız sağlığımızdır.

Bizler bu hizmeti  verirken  öncelikli olarak  sağlık koşullarına uygun makine ve malzeme  kullanımı bizim ilk hedefimiz olmuştur. Kullandığımız boya eko solvent  boyadır.   Bizler imalatını yaptığımız ürünlerin o anlık değil uzun ömürlü ve garantili olması için gayret sarf etmekteyiz. Müşterilerimizi kendi ailemizin bireyleri olarak görüp onların hoşnut ayrılmaları için gerekirse aynı ürünü defalarca yapıp mutlu ayrılmaları için maliyeti gözetmeksizin özverili bir şekilde çalışmak bizim vazgeçilmez değerlerimizdir.    

Paylaşmak İlkemizdir.

En önemlisi paylaşmayı bizler ilke edindiğimiz için imalatımız siz değerli müşterilerimize açıktır. Hangi imalat olursa olsun sizler bu imalat esnasında yanımızda olabilir yapılanları görebilir ve öğrenmek istediğiniz her bilgiye sahip olabilmektesiniz. Ayrıca bu işi amatör olarak ta yapmak isteyen müşterilerimize her türlü desteklerimizi sonuna kadar vereceğimizden kuşkunuz olmasın

Saygılarımızla,

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Saten Kokart, Yaka Kokartı, Kokart Çeşitleri, Buton Rozet, Buton Rozet Çeşitleri, Magnet Açacaklar Kategorilerinde farklı ürün seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Yukarı Mah. Doğan Sk No:22/A (Final Dersane Altı) Kartal İstanbul

0530 447 33 92
iletisim@hediyelikbak.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.