Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Sıkça Sorulan Sorular
Gizlilik Sözleşmesi Nedir ?

Gizlilik Sözleşmesi  (Hakan Bak-Pandareklam) Şahıs Firması

Bu beyan hediyelikbak.com (Hakan Bak-Pandareklam Dijital Baskı)'nın gizlilik politikasını içerir. hediyelikbak.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

hediyelikbak.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi hediyelikbak.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için,hediyelikbak.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalar, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız ve gelir seviyeniz) vermenizi talep etmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

hediyelikbak.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Herhangi bir zamanda günlük, haftalık e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.
Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

üyelik iptal işleminizi info@hediyelikbak.com adresine e-mail göndererek  gerçekleştirebilirsiniz.

hediyelikbak.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

PANDAREKLAM DİJİTAL BASKI MERKEZİ.
Bağdat Cd. 212/B İdealtepe-Maltepe İstanbul

               0216 388 42 02 - 0532 421 81 62

Mesafeli Satış Sözleşmesi Nedir ?
Hasarlı ve Kırık Ürünler
 
 
 
Ürününüzü teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açın ve ürün üzerindeki kırık ya da gönderi sırasında oluşmuş bir hasar var ise bunu kargo görevlisine bildirerek tutanak tutturun. Bu durumda sizden başka hiçbir şey talep edilmeden aynı üründen hazırlayıp sizlere tekrar gönderilecektir. 
 
 
 
Almış olduğunuz  ürünlerde üzerinde siparişinizdeki kişiselleştirme detaylarında bir yanlışlık ya da kusur var ise bize 0216 388 42 02 no'lu telefondan ulaşarak tarafımıza  iletmeniz durumunda  çözüme ulaştırmak için bize  yardımcı olabilirsiniz. Verdiğiniz siparişin detaylarında belirtilenin dışında bir kusur olmadığı takdirde ürün size özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olduğundan dolayı iade ve değişim kabul edilmemektedir.
 
 
 
 
 
Madde 1 - SÖZLEŞMENİN TARAFLARI
 
İşbu sözleşme bir tarafta Bağdat Cad. No:212/B İdealtepe-Maltepe İstanbul / Türkiye adresinde faliyet gösteren www.hediyelikbak.com Hakan Bak  (Bundan böyle SATICI olarak anılacaktır) ile diğer tarafta Son Kullanıcı (Bundan böyle ALICI olarak anılacaktır) arasında akdedilmiştir.
 
Madde 2: KONU
 
İşbu sözleşmenin konusu, ALICI`nın SATICI`ya ait www.hediyelikbak.com internet sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz, internet sitesinde içeriği ve satış fiyatı belirtilen ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. ALICI, satışa konu ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu ürün ile ilgili tüm ön bilgiler ve cayma hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında ürünü sipariş verdiğini, işbu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. www.hediyelikbak.com sitesinde yer alan ön bilgilendirme ve fatura işbu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır. Sipariş gerçekleştiği anda ALICI bu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.
 
Madde 3: GENEL HÜKÜMLER
 
3.1- ALICI, SATICI'nın internet sitesinde işbu sözleşme konusunu oluşturan ürünün / ürünlerin esaslı nitelikleri, özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve teslimatına ilişkin esaslı bilgileri okuyup ürün / ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder.
 
3.2- Sözleşme konusu ürün / ürünler, ALICI'nın yasal olarak düzenlenmiş olan ürünün 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile teslimine ilişkin hakkı saklı kalmak kaydıyla, her bir ürün için ALICI'nın teslimat adresinin SATICI'ya olan mesafe uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ürün bilgileri içinde açıklanan teslimat süresi dahilinde ALICI tarafından gösterilen adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.
 
3.3- Sözleşme konusu ürünün ALICI tarafından belirtilen adreste bulunan teslim edilecek kişi veya kuruluşca teslim alınmamasından / teslimi kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.
 
3.4- SATICI, sözleşme konusu ürünün ayıpsız, eksiksiz, sözleşmede belirtilen niteliklere uygun teslim edilmesinden ALICI'ya karşı sorumludur.
 
3.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI'ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI'nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Elektronik ortamda yapılan sözleşmelerde teyid işlemi, yine elektronik ortamda yapılır. Sözleşme konusu ürün / ürünlerin bedelinin her ne nedenle olursa olsun ödenmemesi veya ödeme talimatının banka nezdinde iptal edilmesi halinde SATICI'nın ürünü teslim yükümlülüğü ortadan kalkar.
 
3.6- ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, Ürünün ALICI'ya teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün teslimat tarihinden itibaren 3 gün içinde, geri gönderim bedeli ALICI'ya ait olmak üzere SATICI'ya gönderilmesi zorunludur.
 
3.7- SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar teslimatın ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etme hakkını kullanması halinde ALICI'nın ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.
 
3.8- İşbu sözleşme, ALICI tarafından elektronik ortamda teyit edilmesinin ardından geçerlilik kazanır.
 
Madde 4: CAYMA HAKKI 
 
Ambalajında, etiketinde, tanıtma ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilanlarında yer alan veya satıcı tarafından bildirilen, standardında veya teknik düzenlemesinde tespit edilen nitelik veya niteliği etkileyen niceliğine aykırı olan ya da tahsis veya kullanım amacı bakımından değerini veya tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Satın aldığınız malın ayıplı olduğunu anlamanız durumunda, malın veya hizmetin teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde bize başvurarak ödediğiniz bedelin iadesini, ürünün ayıpsız olarak değiştirilmesini veya ayıbın neden olduğu değer kaybının bedelden indirimini talep edebilirsiniz. Bu durumda; ürünün gönderim masrafları SATICI’ya aittir.
 
Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Sözleşmede, hizmetin ifasının 7 günlük süre dolmadan yapılması kararlaştırılmışsa, tüketici ifanın başlayacağı tarihe kadar cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ya aittir. Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Malın teslimi sözleşmeye taraf olan tüketici dışında bir kişiye yapılsa dahi tüketici cayma hakkını kullanabilir. Bu durumda; satıcı, malı 9uncu maddenin dördüncü fıkrası hükmü uyarınca üçüncü kişiden teslim alır. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.
 
 
Madde 5: MÜCBİR HALLER
 
Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 
Madde 6: YETKİLİ MAHKEME 
 
İşbu sözleşmeden kaynaklanabilecek ihtilaflarda, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile  Satıcının Yerleşim yerlerindeki Tüketici Mahkemeleri tüketici mahkemesi bulunamayan yerlerde Asliye Hukuk Mahkemeleri yetkilidir.
 
Madde 7: YÜRÜRLÜK
Site üzerinden verilen siparişe ait ödemenin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır. SATICI, söz konusu sözleşmenin site üzerinde, ALICI tarafından okunduğuna ve kabul edildiğine dair onay almaksızın sipariş verilememesini sağlayacak yazılımsal düzenlemeleri yapmakla yükümlüdür.
 
Ürünleriniz garantili mi?

Evet.

Siz Değerli Müşterilerimizin memnuniyeti için ürün iade garantisi sunmaktayız.

Garanti ve İade Koşullarımız

Hediyelikbak.com'a verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Siparişleriniz Ürünün özelliğine göre ortalama  % 70'i aynı gün ve maksimum 2  işgünü içerisinde anlaşmalı kargoya teslim edilir. Kargoya verilen siparişle ilgili tarafınıza mail gönderilerek siparişinize ait kargo referans numarası belirtilmektedir. Pazar günleri kargo firmalarının çalışmamasından dolayı teslimat yapılmamaktadır.


Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden hediyelikbak.com sorumlu değildir.
Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. hediyelikbak.com a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)

Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi hediyelikbak.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.
İADE


İade işleminizin gerçekleştirilmesi için;

İade edilecek ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.

İade edilecek ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası kurumsal firma adına düzenlenmiş ise  iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

NOT: İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme hediyelikbak.com İade Uzmanı tarafından yapılmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün incelenmesinin gerekli görüldüğü durumlarda, markanın yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya kontrol için gönderilir. Ürün iade işlemleriyle ilgili olarak sadece hediyelikbak.com ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Tüm iade talepleri hediyelikbak.com Müşteri Hizmetleri’ne bildirilmeli ve hediyelikbak.com ‘a gönderilmek üzere tarafınızdan kargo ile yollanmalıdır.

 

385 SAYILI VERGİ USÜL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken, elinizde bulunan ve firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

İade İşleminiz Gerçekleştiğinde:

İade işleminiz gerçekleştiğinde size otomatik olarak bir bilgi e-postası gönderilecektir. İade işleminizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade edilen tutarın ekstrenize artı bakiye olarak yansıma süresi 10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. domainadresiniz.com’un bu sürece herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değildir. Herhangi bir gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?
Bir iki günde.
Kapıda Ödeme Varmı ?

Kapıda Ödeme Kalktı

Ürünleriniz hazırlanıp sizlerle görseli paylaşıldıktan sonra hesaba havale

yada siteden kart ile alabilirsiniz.

Edbise kayıtlı bir sitedir güvenle alabilirsiniz.

 

Kargo Ücreti Nasıl Belirlenir ?

Kargo ücretleri 59 TL Sabit kargodan başlayıp ürün ağırlığı ve paket büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Lütfen sorunuz

Kargo Gönderirken bilmeniz gerekenler

 • Kargonuzun alıcısına en hızlı şekilde, zamanında ulaşabilmesi için alıcının adres ve telefon bilgisini doğru ve eksiksiz olarak bildirmeniz gerekmektedir..
 • Kargonuzu teslim alırken güvenliğiniz için kimliğinizi gösteriniz. Kargo teslimatları, sizin ve kargonuzun güvenliği için ancak kimlik kontrolü ile yapılabilmektedir.
 • Adresten alım taleplerinizin hafta içi 17.00'a kadar, cumartesileri 12:00'a kadar bizlere bildirilmiş olması gerekmektedir.
 • Göndereceğiniz kargonun ambalajını, taşımaya elverişli ve güvenli bir biçimde hazırlamanız gerekmektedir. Şube görevlimiz ya da kuryemiz kargonuzu kabul standartlarına göre değerlendirerek, teslim alacaktır. Paketleme ihtiyacınız için farklı ebat ve amaçlarla size sunduğumuz ambalaj alternatiflerimizden de faydalanabilirsiniz.
 • Kargo ücreti tercihe göre gönderici ya da alıcı tarafından ödenebilmektedir.
  • Ücreti Göndericiden; Taşıma ücretinin gönderici tarafından kargonun verildiği şubeye ödenmesidir.
  • Ücreti Alıcıdan; Taşıma ücretinin alıcı tarafından kargonun varış şubesine ödenmesidir.

Neleri Taşıyoruz?

Standart Dosya Gönderimi

0-0,5 kg/ds aralığında doküman olan ve belirli bir noktadan belirli bir noktaya daha önceden belirlenmiş teslim sürelerinde teslimatı yapılan hizmetimizdir.

 

Standart Kargo Gönderimi

Standart Kargo gönderimi ise 01-100 kg/ds aralığında koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderileriniz standart kargo gönderimi kapsamında değerlendirilmektedir.

Sorumluluk Belgesi ile taşınabilecek kargolar

Yetersiz Ambalaj: Taşınma esnasında ambalaj yetersizliğinden dolayı zarar görebilecek ürünlerinizi, tarafların karşılıklı imzalayacağı sorumluluk belgesi ile sigortasız olarak taşıyoruz. (Çevresine zarar verecek şekilde ambalajı yetersiz kargolar, kargo standartları mevzuatının diğer koşullarına da uymak zorundadır.)

 

Hassas: Vitray, cam ve camdan yapılmış eşyaları, porselen veya seramik eşyaları tarafların karşılıklı imzalayacağı sorumluluk belgesi ile sigortasız olarak taşıyoruz. Ayrıca orijinal ambalajında olmayan elektrikli ve elektronik eşyalar, servis amaçlı taşınan elektrikli ve elektronik eşyalar ile müzik aletleri de tarafların karşılıklı imzalayacağı sorumluluk belgesi ile sigortasız olarak taşınmaktadır.

 

Ev Eşyası: Kolilenmiş ve sandık içine konulmuş diğer ev eşyaları kargo standartlarının tümüne uymak şartıyla tarafların karşılıklı imzalayacağı sorumluluk belgesi ile sigortasız olarak taşıyoruz. ( Bu şekilde gönderilen kargoların ücreti göndericiden talep edilir. Ayrıca bu kargolar, şubeye getirilip şubeden alınmak ve indirimsiz fatura üzerinden düzenlenmek şartıyla taşınabilir.)

 

Özel Ambalajla taşınabilecek kargolar

Akıcı: Ambalajları belirli standartlarda olan kurumsal müşterilerimizin sıvı kargoları, transfer merkezi müdürünün yazılı onayı ile sözleşmede belirlenen koşullar doğrultusunda taşınacaktır.

Not: Standart Ambalaj, ürünün özelliğine uygun olarak tasarlanmış ve kabul görmüş ambalajlardır.

Hassas: Vitray, cam ve camdan yapılmış eşyalar, porselen veya seramik eşyalar, elektronik eşyalar ile müzik aletleri korumalı kasa veya sandık içerisinde taşınacaktır.

 

Ev Eşyası: Kolilenmiş ve sandık içine koyulmuş diğer ev eşyalarını kargo standartlarının tümüne uymak şartıyla taşıyoruz. ( Bu şekilde gönderilen kargoların ücreti göndericiden talep edilir. Ayrıca bu kargolar, şubeye getirilip şubeden alınmak ve indirimsiz fatura üzerinden düzenlenmek şartıyla taşınabilir.)

 

Pahada Kıymetli: Cep telefonu ve benzer nitelikteki ürünleriniz “manifesto paketi” içinde taşınmaktadır. (ikinci el cep telefonları, paketi açılıp marka ve model belirlemesi yapıldıktan sonra ve ımeı numarası alındıktan sonra taşınabilir)

 

Diğer: 100 kg' dan az ve tek parça halinde olmak koşuluyla kaporta, aks, direksiyon mili, kepçe kazması, drenaj borusu, dikenli tel, sanayi vanası, inşaat asansörü, tıbbi malzemeler, içindeki sıvısı boşaltılmış akü, hidrolik pompa, şanzıman ve parçaları vb ürünler ile 25 kg. dan az olan vida zincir, somun, çivi gibi metal malzemeler; barkot etiketi yapıştırılabilen ve dağılmaya sebebiyet vermeyecek korunaklı ambalajlarda veya sağlam sandıklarda taşınabilir. Rulo halindeki halı ve kumaşlar, basılı evraklar, film kasetleri veya metal film makaraları korunaklı bir ambalajla çevrelenerek taşınabilir.

 

Neleri Taşımıyoruz?

 • Akıcı, yanıcı, patlayıcı, zehirli ve tehlikeli kimyasal maddeler
 • Bozulabilecek, dökülebilecek veya kötü kokulu gıda maddeleri ile teneke ve plastik bidon içinde sıvı yağ, ham deri vb ürünler
 • Uç kısımları köşebent ile kapalı olmayan sivri uçlu, delici kargolar
 • Yaylı yatak ve demonte olamayan mobilyalar
 • Ziynet eşyası, çek, senet, altın, döviz, nakit para, gibi kıymetli evraklar ve yasal olmayan kargolar
 • Tek parça maksimum 100 kg ve 3 metre, tek parça maksimum 101-250 kg ve 5 metre üzeri kargoların taşınması yasak olduğundan bu içerikteki gönderilerinizi teslim almayacağımızı belirtiriz. (Ancak, göndericinin kargoyu çıkış transfer merkezimize getirmesi ve alıcının varış transfer merkezinden teslim alması koşuluyla tek parçada 250 kg ve 5 metre uzunluğa kadar olan kargolar kabul edilebilir)
 • Barkot dışında özel kalemle kodlanmış çuvallar
 • Diğer kargolara sinebilecek koku yayan ürünler
 • Ambalajı olmayan açık gönderiler
 • Ambalajının açılması ve dağılması sonucu kırılabilecek ve diğer kargolara zarar verebilecek eşya ve malzemeler
 •  
Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir ?

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kredi Kartı İle Ödeme

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple  sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3'üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3'üncü kişiler tarafından görülememekte hediyelikbak tarafından kayıt edilmemektedir.

hediyelikbak.com ‘da Visa, Master Card ve American Express kartlarınızı kullanarak tek çekimle yada finansbank kartına taksitli ödemelerinizi yapabilirsiniz.. Taksitli ödemelerde  vade farkı alınmaktadır.

Sipariş ve Kredi Kartı ile Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?
Havale ile Ödeme

Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi Havale / EFT yoluyla da yapabilirsiniz.

Banka Şube Şube Kodu Hesap No Hesap Tipi
Finansbank Küçükyalı 1001 25766787 TL
Hesap Adı: Hakan Bak-Pandareklam
IBAN: TR 9300 1110 0000 0000 2576 6787
Garanti Bankası Maltepe E-5 589 6682199 TL
Hesap Adı: Hakan Bak
IBAN: TR 4000 0620 0058 9000 0668 2199

Havale/EFT ile Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?
PayPal ile Ödeme

PayPal ile Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?Mail Order İle Ödeme

Müşterilerimiz isterlerse Siparişi tamamladıktan sonra mail order seçeneğini seçip en son aşamada mail order formunu bilgisayara indirerek yada  ödeme seçeneklerinin altında bulunan dosyada Mail Order Formunu doldurarak  info@hediyelikbak.com adresine ileterek kart bilgilerini ve tutarı onaylayarak mail order işlemini başlatmış olurlar .

 

 

Sublimasyon Baskı Nedir ?

Sublimasyon Baskı Nedir ?

 

Katı halde bulunan boya yaklaşık 180 ile 200 derece arasındaki sıcaklığa maruz kaldığında reaksiyone uğrayarak bu katı madde gaz haline dönüşür, Böylelikle transfer baskıya özel olarak hazırlanmış malzemelerin yüzeyinden gaz halinde ki boya alt katmana geçerek işlemini sonlandırır.

Bu işlemde kullanılan tüm malzemeler sublimasyon (Transfer Baskıya) özel olarak  polyester içerikli  polimer içerikli  yüzeylerden oluşmaktadır. Bu ürünler tekstil, ahşap, metal , frp ürünler, cam ve kristal malzemeler ve daha bir çok ürünlere uygulanmaktadır.Günümüzde

genellikle reklam, promosyon ve  hediyelik sektöründe sık sık kullanılmaktadır. Bu baskı tekniği Sublime özelliği olan printerler ile özel kağıda ters çıktı alınarak bir transfer presi yardımı ile 180 ile 200 derece arasındaki sıcaklıkta preslenerek yapılmaktadır.  Baskıdan sonra renkler canlı kalır, tekstil ürünlerinde uzun ömürlü olup ahşap, metal, cam vb ürünlerde güneş görmediği sürece uzun süre kulanılır.

Sitenize Nasıl Güveneceğim ?

Referanlar bölümüne bakıp pandareklam hakkında referans alabilirsiniz, Çalıştığımız kurumlar genellikle resmi kurumlardır.

Ödeme konusunda ise sizden onay alınmayana kadar hiç bir ücret taleb edilmez.

Hediye alırsam kaç günde ulaşır?

Ödeme yapıldıktan sonra hemen hazırlanır aynı gün miktar fazla ise ertesi gün kargoya verilmektedir.

Kargolar şehir içi ertesi gün , şehirler arası 2 ile 3 gün içerisinde ulaşır.

Kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?

Kargo ücretleri alışverişinizin sonunda hesaplanıp faturanıza eklenerek tahsil edilir. Bu sebeple kargoyu teslim alanın ekstra ücret ödemesine gerek kalmaz. Ücretler ürünlerin ağırlık ve ebatlarına göre farklılık gösterir, Türkiye içi mesafeler fark etmez. Satın alacağınız her ürün için ayrı ayrı kargo ücreti hesaplanmaz, alışveriş sepetine toplam koli ebatı kadar kargo ücreti eklenir. Kargo ücretleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerinin özel fiyatları ile koli ebatına göre 5 TL - 20 TL arasında değişmektedir.

İnternet dışında ürünlerinizi nereden alabilirim?

İnternet dışında ürünlerimizi Maltepe İdealtepe de bulunan mağazamızdan Alabilirsiniz. İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz

Nasıl ödeme yapacağım?

Ödemelerinizi

Online Ödeme: Herhangi bir yurtiçi bankaya ait kredi kartları ile online olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Banka Havalesi ile Ödeme: Banka havalesi ile ödemelerinizi herhangi bir bankanın havale/ EFT / ATM / SMS / Telefon / internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz.

 

Hediyelikbak.com dan alışveriş yapmam için üye olmam şart mı?

hediyelikbak.com’a üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Fakat, üye olmanız durumunda bir çok avantajdan faydalanacaksınız. Hediyelikbak’a  üye olurken isim, adres, telefon, vs. gibi bilgilerinizi bir kereye mahsus girmeniz halinde, bundan sonraki alışverişlerinizde bütün bilgilerinizi girmenize gerek kalmayacak ve böylece alışveriş için zaman kazanacaksınız. Sitemize  üye olduğunuzda, üyelik bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Üyelik bilgilerimi ve şifremi nasıl değiştirebilirim?

hediyelikbak.com üye olduktan sonraki giriş sayfasındaki 'Şifremi Değiştir' butonuna basarak şifrenizi değiştirebilir, üyelik bilgilerini güncelleme bölümünden dilediğiniz düzeltmeyi yapabilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapabilirim?

Şifrenizi unutursanız hediyelikbak.com giriş sayfasındaki "Şifremi Unuttum" butonuna basarak e-posta adresinizi girdiğiniz taktirde, e-posta adresinize anında şifre değişikliğini bildiren bir adres linki gelecektir. Bu linki tıkladığınızda yeni şifreniz anında ekranda belirecektir.

Sayfanızdan kredi kartıyla ödeme yapmak güvenli mi?

Sayfamızda güvenlik, 128 bit SSL (Secure Socket Layers- Soket Seviyesinde Güvenlik) ile sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz SSL şifreleme teknolojisi sayesinde üçüncü şahısların ulaşmasına imkan vermeden korunmuş olur. Ayrıca kredı kartı bilgileriniz tarafımızda kayıtlı tutulmadığı için de, kart bilgilerinize kimse ulaşamaz. 

Kredi kartım neden onaylanmamış olabilir?

- Kredi kartınızın limiti yetersiz olabilir ,

- Kart numaranızı yanlış yazmış olabilirsiniz,
- Kredi kartınızın son kullanma tarihi geçmiş olabilir ,
- Kredi kartınız internet işlemlerine kapalı olabilir ,
- Kredi kartınız ek kart ise, kart sahibinin kartı iptal edilmiş olabilir ,
- Kartın onaylanması sırasında internet bağlantısında geçici sorun olmuş olabilir.

 

Yabancı kredi kartları geçerli mi?


Şu an için hediyelikbaki.com sayfalarından yabancı kredi kartları ile işlem yapılamamaktadır.

Satın aldığım ürün nasıl teslim ediliyor?


Satın alacağınız ürünlerin nasıl teslim edileceği sizin seçiminize bırakılmıştır. Siparişiniz 1 - 3 gün içinde tüm Türkiye için anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile teslim ediliyor 

Satın aldığım ürünü beğenmezsem iade edebilir miyim?


Müşterilerinin memnuniyetini ve güveninli alışveriş yapmasını  önemseyen hediyelikbak.com, iade prosedürlerinde oldukça esnek ve yapıcıdır. Tüm ürünler üretim ve tedarik aşamasında detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Bütün bunlara rağmen müşterimiz, aldığı hizmet veya üründen bir memnuniyetsizlik duyarsa, anlaşmalı kargomuzla bize, ürünü orjinal paketiyle göndermesi yeterlidir. Gerekli düzeltme, değiştirme veya iadesi geciktirilmeden yapılır. Bu durumun tek istisnası kişiye özel olarak üretilen ve başka bir şekilde değerlendirilmeyecek ürünlerdir. İade kabul edemediğimiz kişiye özel üretilmiş ürünlerde, yine eksik ve kusurlar gerekirse düzeltilmekte, eğer ürün sorunsuz fakat sadece memnuniyetsizlik varsa müşterimize ürün bedeli kadar hediye puan tanımlanmaktadır. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Satın aldığım ürün hatalı çıkarsa değiştirebilir miyim?


Kargo teslimatı yapıldığı sırada, teslim alınan ürünün açılıp bir kusuru olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kusurlu malzeme üretimden kaynaklanıyorsa ücretsiz olarak yenisi ile değiştirilecektir. Kargodan kaynaklanan kusurlarda, malın teslim alınmadan iade edilmesi gerekmektedir. Kusur, kullanım hatasından veya kullanıcı kaynaklı herhangi bir başka sebepten oluşmuş ise ürün garanti kapsamı dışında kalacaktır.

 

Hediye ettiğim ürünle, fatura aynı adrese mi yollanıyor?


Alışveriş formunda fatura adresi ve teslimat adreslerini ayrı olarak girebilirsiniz.

Yurt dışına gönderi yapabiliyor musunuz?


Yurtdışına gönderi yapılmamaktadır.

KOKART

Kaliteli Saten Yaka Kokart Üretimi

BUTON ROZET

Baskılı Buton Rozet Üretimi

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.